قبل
بعد
Full screenExit full screen
Shadow
Slider

طیلا پخش

طیلا پخش به عنوان یکی از زیر مجموعه های دیگر شرکت اقتصاد گستران پایدار به عنوان تنها مجموعه معتبر و فعال رسمی در حوزه توزیع محصولات صنایع غذایی طیلا فعالیت می نماید.این مجموعه متعهد شده تا محصولات برند طیلا را در بیش از 80000 نقطه فروش نهایی با هدف دسترسی آسان مشتریان گرامی توزیع نماید . اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که شعار و باور عملی در صنایع غذایی طیلا و طیلا پخش همواره " ایرانی لایق بهترین هاست، همه برای ارتقای سلامت جامعه بکوشیم" می باشد .

صنایع غذایی طیلا در نظر دارد در آینده ای نزدیک با تاسیس آکادمی مجازی سلامت با نام TilaHealth.ir ، با تولید و گردآوری دانش نامه ای به روز، در راستای دانش افزایی حوزه سلامت ایرانیان گام بردارد و معتقد است گروه های مختلف جامعه از طیفهای کودکان، نوجوانان، جوانان، زن و مرد و در مجموع خانواده، همگی نیازهای غذایی خاص خود را دارندکه لازم است ضمن بررسی علمی توسط محققین در راستای رفع آنها تولید رخ دهد .

اکنون مفتخر هستیم به اطلاع برسانیم داشتن نشان سازمان غذا و دارو، نشان استاندارد، نشان حلال و داشتن استانداردهای بین المللی ایزو در سطوح مدیریتی و کیفی تولیدات، همه و همه تلاشهایی است که ما را در تحقق اهدافمان یاری می نماید .

طیلا پخش همچنین از میان شرکتهای پخش، اشخاص و بنکداران معتبر در سطح تهران و شهرستان و مراکز استانها نمایندگی فعال می پذیرد.

شما در این صفحه هستید : بالای صفحه
English Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Finnish French German Greek Hindi Italian Japanese Korean Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Swedish Catalan Filipino Indonesian Latvian Lithuanian Serbian Slovak Slovenian Ukrainian Vietnamese Albanian Estonian Galician Hungarian Maltese Thai Turkish Persian
طراحی سایت | گسترش فناوری اطلاعات ایران

. پشتیبانی آنلاین
Close and go back to page
  • دفتر مرکزی : ایران.تهران. امیر آباد شمالی. نبش کوچه دوم (نبش خیابان شهید کاظمیان) پلاک شماره 1839 طبقه 3 واحد 24
  • 02188008451
  • 02188028191
  • 09122795963
  • info@tilafood.com
  • شرکت صنایع غذایی طیلا