قبل
بعد
Full screenExit full screen
Shadow
Slider

اخبار

اخبار اقتصادی > کشاورزی
 1. رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران، آخرین قیمت انواع میوه را اعلام کرد. 
 2. در حالی که قیمت گوشت در سطح خرده‌فروشی‌ها هر روز رکورد جدیدی را ثبت می‌کند، مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت کشاورزی هر گونه افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار را تکذیب کرد. 
 3. دبیر شورای ملی زعفران گفت: افغانستان سال گذشته ۴۰ تن زعفران از ایران خریداری کرد و سپس در بازارهای خود ما بفروش رساند
 4. مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اگر واردکنندگان کالاهای اساسی به بهانه افزایش نرخ ارز اقدام به گران فروشی کنند با آن‌ها برخورد می‌شود.
 5. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران خبر داد: هیأت‌های مذهبی می‌توانند با در دست داشتن معرفی نامه به سردخانه هشت شهریور برای دریافت گوشت مرغ منجمد و سازمان تبلیغات برای دریافت برنج و شکر مراجعه کنند.
 6. حداقل 25 درصد از جمعیت ایران- حدود 22 میلیون نفر- در جایی زندگی می‌کنند که به دلیل کاهش چشمگیر ذخایر آب زیرزمینی، فرونشست میزان شدیدی دارد و طی چند سال به حداقل یک متر نشست می‌رسد.
 7. عرضه و تقاضای گوشت قرمز فعلاً همپوشانی دارد و در حال حاضر تولید داخل، پاسخگوی نیاز موجود بازار است.
 8. فریب تبلیغات فروش زمین‌های کشاورزی با مجوز احداث ویلا را نخورید؛ این چکیده هشدار سوی سازمان امور اراضی کشور در واکنش به تبلیغات فضای مجازی مبنی بر آزاد شدن ساخت‌وساز در اراضی کشاورزی است.
 9. به گفته قائم مقام وزیرجهاد کشاورزی انبارها پر از گوشت است و هر ایرانی اگر سه برابر معمول هم مصرف کند کاملا تامین شده است.
 10. سفیر جمهوری اسلامی ایران در آفریقای جنوبی از آغاز واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله از این کشور آفریقایی به مقصد ایران، خبر داد.‌
 11. جدیدترین قیمت دام زنده در سراسر کشور امروز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ اطلاع رسانی شد.
 12. امنیت غذایی در چین با جمعیت ۱.۴ میلیارد نفری آن، یک اولویت برای این کشور است. با این حال، این کشور با چالش‌های متعددی مواجه است، زیرا از نظر اراضی شور-قلیایی در مرزهای جغرافیایی خود رتبه سوم جهانی را دارد.
 13. وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: طبق بخشنامه جدید، قیمت هر کیلوگرم خرید حمایتی مرغ زنده درب واحدهای مرغداری ۵۸ هزار تومان تعیین شده است.
 14. نایب رئیس شورای ملی زعفران گفت: بنابر آمار مجموع صادرات زعفران به لحاظ وزنی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۲ درصد رشد داشته است.
 15. سخنگوی دولت تاکید کرد: در برخی استان‌ها تقاضای افزایش قیمت داشتند که به شوراهای آرد و نان رفت و مصوب شد اما اگر تخلفی در قیمت و کیفیت ایجاد شود، رسیدگی به آن در حوزه فعالیت وزارت صمت و سازمان تعزیرات است.
 16. جزئیات تورم خوراکی‌ها در دی ماه از سوی مرکز آمار منتشر شد. بر اساس این گزارش همچنان گوشت رکورددار تورم نقطه‌ای خوراکی‌هاست و این شاخص برای بادمجان در این ماه به ۳۹ درصد رسید.
 17. مدل تازه پیکان نیم قرن پیش برای عرضه به بازار آماده شد.
 18. بنابر آمار عمده صادرات به کشورهای امارات، اسپانیا، چین و افغانستان انجام می شود و عمده نگرانی ما در خصوص صادرات زعفران به افغانستان است که به سبب صادرات فله، زعفران ایران را به اسم خود به دیگر کشورها صادر می کنند که براین اساس ما برای آینده بازار زعفران افغانستان بازارسازی می کنیم.
 19. سال گذشته حدود ۱۱۱ هزار تن چای سیاه وارد کشور شد در حالی‌که نیاز سالانه بازار بین ۸۰ تا ۸۵ هزار تن است.
 20. قائم مقام وزیر کشاورزی برای چندمین بار در سال‌جاری، وعده کاهش قیمت گوشت را داد.
 21. روزنامه کیهان به منتقدان طرح آرد و نان دولت سیزدهم پرداخت.
. پشتیبانی آنلاین
Close and go back to page
 • دفتر مرکزی : ایران.تهران. امیر آباد شمالی. نبش کوچه دوم (نبش خیابان شهید کاظمیان) پلاک شماره 1839 طبقه 3 واحد 24
 • 02188008451
 • 02188028191
 • 09122795963
 • info@tilafood.com
 • شرکت صنایع غذایی طیلا